6 RZECZY, KTÓRE SPRAWIA, ŻE JESTEM SZCZĘŚlIWA!

21:04

 
Cześć! :)
Na wstępie, chciałabym was bardzo przeprosić za to, że od dłuższego czasu nie było żadnej notki, ale ostatnio miałam bardzo dużo nauki i nie miałam kompletnie na nic czasu. Ale przejdźmy do rzeczy. Dzisiaj chciałabym wam przedstawić 6 rzeczy, które sprawiają, mnie szczęśliwą.
 
1. Spędzanie czasu z moimi przyjaciółmi
Przyjaciele to jedne z ważniejszych osoby w moim życiu, są mi bardzo bliskie. To osoby, na których zawszę mogę polegać i wiem, że w trudnych chwilach mnie nie zawiodą. Uwielbiam z nimi spędzać czas, ze wszystkimi razem, ale również  z każdym osobno. Cieszę się, że mam takich świetnych przyjaciół. Dziękuję wam kochani za to, że jesteście!
 
 
 
2. Zabawy i spacery z Busią
Busia to mój piesek, a dokładniej nieduża biała suczka rasy West Highland White Terrier. Jest ona bardzo energiczna, uwielbia zabawy w domu i długie spacery. Jest kochana i urocza, lubi pieszczoty, jest przyjaźnie nastawiona do dorosłych, dzieci i innych zwierzaków.  Zawsze się cieszy, kiedy wracam do domu. Jestem do niej bardzo przywiązana.
 
 
3. Treningi gimnastyki artystycznej 
Gimnastyka artystyczna to moja największa pasja, trenuję ją zaledwie od 3 lat. Sprawia mi ona dużą przyjemność i satysfakcję, szczególnie, kiedy nauczę się czegoś nowego. Dzięki gimnastyce jestem bardzo rozciągnięta. Bardzo lubię pokazywać znajomym i rodzinie moje akrobacje, ich uśmiech na twarzy jest dla mnie motywujący. Ale oprócz wielu zalet jest również kilka wad. Jedną z nich są długie i ciężkie treningi, które kosztują mnie kilu wyrzeczeń. Kolejna wada to ciągłe obtarcia, zadrapania , siniaki i inne mniej lub bardziej poważne kontuzje.
Ale, co by nie było gimnastyka to moja pasji, pomimo wielu siniaków i braku czasu, kocham to robić i chciałabym trenować ją jak najdłużej, ponieważ sprawia, że jestem szczęśliwa.
 
 
4. Podróżowanie
Podróżowanie to kolejna rzecz dzięki, której jestem szczęśliwa. Uwielbiam poznawać nowe miejsca i odkrywać nieznane mi zakamarki. Podróżowanie sprawia mi ogromną satysfakcję, uwielbiam zwiedzać te cudne miasta i miasteczka, egzotyczne plaże i wysokie góry. Świat jest piękny i bardzo inspirujący. Najbardziej lubię latać samolotem i jeździć pociągiem.
A wy gdzie i czym najbardziej lubicie podróżować?
 
 
5.Gotowanie dla bliskich
Gotowanie to jedna z kilku rzeczy, która sprawia mi ogromną przyjemność. Lubię to robić szczególnie, kiedy mogę przygotować coś dla moich bliskich. Najbardziej cieszę się, kiedy innym smakują moje wegetariańskie specjały. Staram się pokazywać innych, że potrawy warzywne mogą być równie smaczne i bogata w składniki odżywcze co te mięsne.
 
 
6. Zakupy
Robienie zakupów to chyba miłość każdej kobiety. Ja lubię te ubraniowe oraz te spożywcze. Chyba nie jest to żadne zaskoczenie. Ale ja jestem typem takiej osoby, która mogłaby  dosłownie codziennie chodzić na zakupy. Kocham kupować nowe rzeczy, to taka moja mała miłość, która sprawia, że jestem szczęśliwa.
 
Koniecznie mi napiszcie jak wam się podobało i jakie rzeczy sprawiają, że wy jesteście szczęśliwi! :)

You Might Also Like

3 komentarze

  1. Super post !! zapraszam do mnie obserwuje i licze na to samoo :)
    http://mylittlelifeeeee.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Każdy miły komentarz motywuje mnie do dalszej pracy, dziękuję ♥
Jeśli podoba Ci się mój blog - zaobserwuj. ♥

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Follow by Email